Similar Posts
R2C2 la etapa VII din Campionatul Național de Off Road – Muscel Adventure Trophy
ByroxanaPăstrând acceași formula ca la ultima etapă de campionat la care a participat, R2C2 Team a…
Noaptea pe coclauri şi alte ruine
ByroxanaDouă zile şi două nopţi pot părea o săptămână de concediu dacă le petreci cum se…
Vicecampioni la off-road în 2012
ByroxanaSunt ai mei, sunt cu ei, sunt frumoși, sunt talentați, sunt campioni, suntem vicecampioni în 2012….
Prima actiune umanitara GTC MotorSport
ByroxanaStarea de urgenta in care se afla zona Buzaului nu a lasat indiferenti membrii noului infiintat…
Sportiv Monster Off Road 4×4
ByroxanaUnul dintre cele mai grozave lucruri care mi s-a întâmplat anul asta, pe lângă grozava realizare…
R2C2 la etapa VI din Campionatul Național de Off Road – Iași Adventure Raid
ByroxanaR2C2 Team a participat pentru a doua oară în Campionatul Național de Off Road, la cea…
29 Comments
Leave a Reply Cancel reply
You must be logged in to post a comment.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Detalii? An…second sau nu….:) Se conduce usor etc…:) Bv!!! Sa o stapanesti sanatoasa!
Super dragut….Astept plimbarea:D
very! mai ales ca e Toyota 🙂
numarul e cam dubios 😛
dulce ca mamica ;))
uuuuhhh mamaaaa 🙂 superrr! sa il conduci sanatoasa si voioasa!
Este super (deși mie nu îmi plac în general mașinile mari…).
Să îl stăpânești sănătoasă!
cocalara pui poze cu masina hahaha cocaaaa
Yupiiii in sfarsit vad copilul 😀 Frumos, frumos si puternic. De abia astept sa ma plimbi cu el !!! Sa il stapanesti sanatoasa draga mea si sa aveti grija unul de celalalt!
fain fain 😀
Omg, e suuuperb
va fi cel mai tare copil al soselelor
gata, ti`ai luat`o?
ohoh..ce de peripetii te astepta de acu..
Sa stii ca ii chiar frumos 😀 s-o stapanesti sanatoasa 🙂
Bravo! Felicitari! Sa ai parte de ea! (de el!?)
Felicitari, Rox! Te-ai miscat rapid 🙂 Sa o stapanesti sanatoasa si poate vrei sa iti plimbi copilul si pe meleagurile Iasilor. Eu te astept. Pup!
E Mega beton! 😀
Ai grijă de copilu’ 😀
NB
Dar, consumul, cat e consumul?
asa ceva nu se intreaba:))
e la fel ca varsta la femei:))
@gazutza – sar mana. Acu incerc sa vaz exact ce model e. De condus e divina.
@sorin – Mersi si cum sa nu. Se face.
@Eduard – pai de ce – mai ales ca e Toyota?
@ Mihai – o masina nu poate fi dulce bre !
@ Dada – sar manaaaa
@ Ioana – sar mana. Da nu e mare, chiar e mica pentru clasa ei.
@ Fratitu – da asta nu e masina bre. Si apoi ce pilaf, lasa asa. Hihi.
@ Adina – sar manaaa. Pai mergem cu copilu la RFB 5 Brasov.
@ Radu – merciii
@ Cimpeanu Silvia – sar mana frumos si las ca il vezi luni, nu?
@ cipoc – gata am luat-o. Abia astept. Cred ca plec din nou ca nu mai am rabdare.
@ Ale – sar mana frumos
@ Edyt – sar manaaa. De el, hihi – il cheama Dark Dude :))))))
@ Oana – pai de 2 luni tot suspin dupa si ete ca am gasit ce cautam. Normal ca vin si la Iasi. Abia astept.
@ First L – mersiiiiii
@ Ciupanezul – pai am mers 2260 km cu 300 de litri … cred, inca nu imi gasesc toate bonurile …
@ cipoc – pai io nu ma supar de adevar …
acu ca esti tanara zici cat e…mai incolo..
vai duamni ce consum are..cu cata benzina ai bagat faceam 6000km:))
S-o stapanesti sanatoasa,si serveste-l cu cat mai mult noroi,ca asa ii place;nu uita nici de slapi, fiindca ce ai tu pe dark dude,sunt de mers pe corso.Echipeaza-l cu niste bocanci ca lumea..iti recomand gama BFGoodrich..cei mai “barosani” in domeniu.Bafta maxima iti doresc!
Paul
@ cipoc – pai tu la ce ai consum de 5 %?
@ mindwarpvisuals – nu is bune gumele mele? Ca azi or mers fara probleme si fara 4×4 …
dacie maica:))
Apai cu Dacia nu ai voie pe autostrazile europene …
Uh, vad si eu acum copilul! sa ne fiti sanatosi amandoi 😀 si la mai multe drumuri cu noroc 😉
felicitari!
acum cativa ani am reusit impreuna cu un prieten sa distrugem (pe diverse drumuri de munte) un mitsubishi pajero. ne-a luat cateva luni pe care le-am savurat din plin.
la cat mai multe aventuri!
e o dacie care chiar merge fara nici un fel de problema:))
Multumescu-va hihi